strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Dieta (program dietetyczny)

Dieta – Jest to kolejna oferta naszego gabinetu kierowana dla osób które w zdrowy i naturalny sposób chcą sobie pomóc w walce o wymarzoną sylwetkę i zdrowy styl życia.

Indywidualne meni + regularne wizyty z dietetykiem na których miedzy innymi przeprowadzana jest analiza składu ciała oraz pomiary tkanek pozwalają uzyskać taką wagę jaka dla wielu z nas wydaje się być nieosiągalna.
Zbilansowane i odpowiednie żywienie to również nieodłączny element życia sportowców jak i osób z różnymi problemami zdrowotnymi.

indeks

PROGRAM DIETETYCZNY:

PIERWSZA WIZYTA:
jest to najważniejsze spotkanie z dietetykiem, na którym:

– Przeprowadzony zostaje wywiad dotyczący naszego zdrowia, dotychczasowego stylu życia, naszej aktywności fizycznej, pracy, itp.
– Następnie wykonywany zostaje skan naszego ciała (analiza), gdzie uzyskujemy szczegółowe informacje o naszym organizmie jak np. poziom tkanki tłuszczowej, wody, ciężaru kości, itp.
– Na pierwszej wizycie poza wynikami analizy otrzymujemy zalecenia i porady żywieniowe, ciekawostki związane z tematem diety a przede wszystkim wstępne tygodniowe meni oczyszczające nasz organizm z toksyn.

xpvktkpTURBXy9iY2RkMmYwNDI5ODc1ZjI0NGM3NmY1ZTliZmEzZWY4MC5qcGeTlQMAzQEEzQPnzQIxkwXNAxTNAbyVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZS5wbmcAwgA

DRUGA WIZYTA:

– po pierwszym tygodniu diety oczyszczającej nasz pacjent ponownie spotyka się z dietetykiem aby podzielić się spostrzeżeniami z diety (co chciałby zmienić, jak się czuje, z czym ma problem, itp.) te informacje pozwalają stworzyć miesięczną dietę która będzie idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości osoby odchudzającej się.

TRZECIA (I KAŻDA KOLEJNA) WIZYTA:

Te wizyty to przede wszystkim powtarzanie wywiadu, pomiarów i analizy składu ciała. Dietetyk kontroluje stan zdrowia i samopoczucie pacjenta jak i oczywiście efektywność odbywanej diety, dzieląc się spostrzeżeniami wspiera i motywuje do dalszego działania.

feFktkpTURBXy9lZmI5OTIyMjJmOWVjNjE3NDY3ZWUwY2QyMjgxYTI0Yy5qcGeTlQMAzQIyzRK6zQqIkwXNAxTNAbyVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZS5wbmcAwgA
OSTATNIA WIZYTA:

Tą wizytę pacjent odbywa gdy jego cel ustalony na pierwszym spotkaniu zostanie osiągnięty. Takie spotkanie polega na podsumowaniu całego przebiegu diety oraz uświadomienie i doradzenie pacjentowi jak powinno wyglądać jego dalsze żywienie, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
Na ostatniej wizycie pacjent również otrzymuje plan żywieniowy tzn „wyjście z diety” jest to takie meni które nie pozwoli aby doszło do efektu jojo lub do powrotu do starych nawyków.