strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

TERAPIA ANTYCELLULITOWA

Terapia antycellulitowa to zestaw zabiegów które za zadanie mają usunięcie nierówności podskórnych, spłycenie rozstępów, ujędrnienie skóry oraz pobudzenie włókien kolagenowych i optyczne wyszczuplenie problematycznych partii ciała.

Cały zabieg terapii antycellulitwej składa się z kilku elementów tak alby na problematyczne partię ciała działało wiele buców. Masaż rozpoczynamy rozgrzaniem lampą sollux o czerwonym świetle tak aby pobudzić krążenie krwi i przygotować skórę do dalszych zabiegów, następnie wykonujemy masaż aqavibronem który dzięki wibracji rozbija podskórne złogi tłuszczowe ułatwiając wyrównanie powierzchni skóry.
Część główna masażu opiera się na pracy mięśni pacjentki, oraz masażu próżniową bańką chińską i rolowaniu skóry po przez masażystkę co bezpośrednio wpływa na cellulit i modelowanie dolnych partii ciała.

Aby terapia antycellulitwa przyniosła jeszcze lepsze efekty a nasza skóra stała się gładka i przyjemna w dotyku po każdym masażu wykonywany jest zabieg body wrapping z użyciem wysokiej jakości serum wyszczuplającym o naturalnym składzie. Dodatkowo w terapii antycellulitowej pojawił się nowy zabieg jakim  jest bandażowanie,  ten zabieg działa zarówno na tkankę tłuszczową pacjentki ale również wpływa na ilość wody gromadzonej pod skórą i widoczne rozstępy

WSKAZANIA do stosowania terapii
– głęboki i powierzchniowy cellulit
– rozstępy
– tkanka tłuszczowa w obrębie ud, pośladków, brzucha
– rozciągnięta skóra pozbawiona jędrności
– toksyny w organizmie różnego pochodzenia
– brak aktywności fizycznej

PRZECIWWSKAZANIA do stosowania terapii 
– gorączka nieznanego pochodzenia
– choroby nowotworowe i zakaźne
– stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby
– przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia)
– hemofilia
– niewydolność krążenia (np. zapalenie żył i żylaki), a także nadciśnienie tętnicze, wady serca i choroby serca
– miesiączka
– ciąża