strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Bandażowanie wyszczuplające

Wyszczuplający zabieg z użyciem delikatnych bawełnianych bandaże nasączonych trzema naturalnymi składnikami takimi jak, Kofeina który pobudza krążenie krwi, tym samym przyśpiesza usuwanie zanieczyszczeń i toksyn z naszego organizmu, redukuje cellulit tłuszczowy i wodny oraz poprzez pobudzenie kolagenu wpływa na jędrność skóry i stopniowe zmniejszanie rozstępów.

Wąkrota Azjatycka jest to niezwykła roślina o właściwościach wygładzających i poprawiających elastyczność skóry. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Chroni kapilary. Wspomaga naturalny drenaż i daje uczucie „lekkich nóg”, dodatkowo stymuluje syntezę kwasu hialuronowego dzięki czemu wygładza skórę i zmniejsza przebarwienia, blizny (np. rozstępy).

Morszczyn pęcherzykowaty jest to odmiana alg występujących w chłodnych strefach oceanu Spokojnego, Atlantyckiego, w Morzach Północnym i Bałtyckim. Algi są niezwykle bogate w witaminy i minerały m.in. magnez, mangan, miedź, cynk, sód, potas, siarkę, chlor, nieco bromu, ślady arsenu, mannitol (5-12%), brunatny barwnik fukoksantynę oraz polisacharydy: kwas alginowy (12-19%), laminarynę i fukoidynę. Ekstrakt z tej niezwykłej rośliny wpływa oczyszczająco na organizm, wysoko odżywczo, usuwa toksyny i stymuluje metabolizm tłuszczów. Dzięki obecności jodu widocznie redukuje podskórne złogi tłuszczowe.

Przed bandażowaniem u Pacjentki wykonuję się masaż rozgrzewający w celu przygotowania skóry do dalszego zabiegu, również po zakończeniu zabiegu ciało zostają rozmasowane i pobudzone do dalszej pracy.

tyłek w bandażachZabieg bandażowania obejmuje jedną z wybranych partii ciała:

Dla Pań które borykają się z problemem „ciężkich nóg”, żylaków, rozstępów lub cellulitu bandażowanie obejmie całe kończyny dolne od stawu skokowego do stawu biodrowego.

Panie u których najwięcej problemów pojawia się w okolicy bioder, pośladków oraz talli, bandażowanie zostanie przeprowadzone od stawu kolanowego do wysokości żeber.

Zabieg bandażowania można również przeprowadzić na obszarze ramion (od stawu łokciowego do stawu ramiennego).

 

Bandażowanie – bandaże wyszczuplające – Ropczyce, Rzeszów, Sędziszów Młp, Okonin, Skrzyszów, Iwierzyce, Gnojnica, Góra Ropczycka, Wielopole Skrzyńskie, Brzeziny, Ostrów, Rzeszów, Wiśniowa itp

Zapisz

Zapisz

Zapisz