strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Karta podarunkowa lub Voucher

alun-puder-czystyLubisz sprawiać radość bliskim? Nie wiesz co podarować najlepszej koleżance na prezent urodzinowy – zamów jej dowolną ilość usług w określonej kwocie. Strefa-natury.pl oferuje Tobie szeroki wachlarz masaży, terapii i zabiegów, które na pewno będą udanym prezentem.

Jak skorzystać z karty?

Karta/Voucher jest bonem zakupowym, który pozwala jej posiadaczowi dokonywać zakupu usług masażu w naszym gabinecie bądź zakupu produktów.

Proponujemy 2 rodzaje prezentów

  • karta podarunkowa na wybraną kwotę (50, 100, 150, 200, 250 zł itp)
  • voucher na wybrane zabiegi dla danej osoby (przykładowo masaż stemplami ziołowymi)

Vouchery będą świetnym pomysłem na takie okazje jak:

Walentynki, Dni okazjonalne ( Dzień Babci, Dziadka, Ojca, Matki, Dziecka itd…), jako prezent na urodziny, imieniny jako prezent ślubny dla Młodej Pary (Pani młodej i Pana młodego), podarunek na Święta, rocznica Ślubu, jako niespodzianka tzw.” bez okazji “, wieczór Panieński, prezent dla szwagra szwagierki, kolegi czy koleżanki, ciotki, wujka itp

Karta jest ważna 1 rok od momentu jej aktywowania. Nie może być wymieniona na gotówkę, nie jest możliwe wystawienie duplikatu karty w razie jej zgubienia, kradzieży lub utraty ważności. Płatność tą kartą może być dokonywana jednokrotnie bądź wielokrotnie. Jeśli pierwszy zakup nie wyczerpie całej wartości karty, pozostałe środki będą do dyspozycji przy kolejnym zakupie, aż do wyczerpania kwoty lub do upłynięcia terminu ważności. Jeśli wartość zakupu jest wyższa niż wartość niniejszej karty – zapłata może być uzupełniana innymi środkami płatności. Vouchery/karty podarunkowe nie łączą się z innymi promocjami i rabatami.

Jak zamówić kartę?

Zadzwoń do nas lub napisz e-maila, następnie wyślij pieniążki na podane poniżej konto bankowe. W odpowiedzi otrzymasz Estetycznie przygotowany list wraz kodem upoważniający cię do skorzystania z usługi – należy go wydrukować i wręczyć w ramach prezentu.

 

Najlepszy pomysł na prezent! Nie wiesz co podarować koleżance, koledze, babci, dziadkowi, teściowej, teściowi, pannie młodej, panu młodemu na ich wyjątkowy dzień! Ropczyce, Rzeszów, Sędziszów Młp., Okonin, Skrzyszów, Iwierzyce, Gnojnica, Góra Ropczycka, Wielopole Skrzyńskie, Brzeziny, Ostrów,  Wiśniowa itp

Zapisz