strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Kuracja wygładzająca stopy

KURACJA WYGŁADZAJĄCA STOPY – to propozycja dla każdego kto chce zadbać o zdrowie i piękny wygląd swoich stóp. Zabieg w naszym gabinecie składa się z trzech etapów i kompleksowo oczyszcza nasze stopy ze wszystkich niedoskonałości, pozostawiając nasze stopy gładkie i zdrowe.

 

ETAP PIERWSZY – zmiękczanie zgrubień skórnych

10-15 minutowa Kąpiel naszych stóp w specjalnej kompozycji kwasowej która aktywnie zmiękcza nawet bardzo gruby i twardy naskórek, to właśnie dzięki tej kąpieli nieestetyczne i często bolesne pięty zostają zregenerowane już na pierwszej wizycie. Preparat kwasowy pomimo bardzo intensywnego złuszczania jest bezpieczna dla naszej skóry a zabieg jest całkowicie bezbolesny. Czas trwania kąpieli uzależniony jest od grubości martwego naskórka.
Po przyjemnej kąpieli przystępujemy do kolejnego etapu, tzn. Nakładamy krem zmiękczający na nasze stopy jest to kontynuacja nieinwazyjnego rozmiękczania martwego naskórka.

 

ETAP DRUGI – usuwanie martwego naskórka

indeks

PREPARAT SILNIE ZŁUSZCZAJĄCY – Jest to główny etap całego zabiegu w którym rozmiękczony naskórek na stopach zostaję usunięty i to bez uszycia frezarek, pilników lub innych urządzeń którymi najczęściej pozbywamy się niechcianych zgrubieni, uszkadzając przy tym zdrową warstwę skóry, dodatkowo po użyciu takich urządzeń na naszych stopach szybko pojawiają się nowe narosty.

PEELING ZIARNISTY – przyjemny moment w którym wygładzamy skórę naszych stóp oraz usuwamy pozostałości martwego naskórka. Peeling wykorzystywany w naszym zabiegu nie podrażnia skóry a podczas peelingu dodatkowo stopy zostają przyjemnie rozmasowane.

 

ETAP TRZECI – pielęgnacja i odżywianie

stoy 2 KREMOWA MASKA DO STÓP – często pomijany etap w pielęgnacji stóp konieczny zwłaszcza po zabiegach złuszczania naskórka. Na tym etapie wykonujemy przyjemny i relaksacyjny masaż stóp który nie tylko pozwoli nam na chwilę relaksu ale przede wszystkim odżywi nasze stopy dostarczając im niezbędnych witamin i składników nawilżających zawartych w profesjonalnej masce.
KREM GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY – aby cieszyć się gładką i miękką skórą naszych stóp musimy zadbać o ich odpowiednie nawilżenie w tym pomoże nam odpowiedni krem używamy w końcowym etapie zabiegu który pozostawia nasze stopy gładkie i przyjemne w dotyku na długo po zakończeniu wizyty.

 

ETAP CZWARTY – dalsza pielęgnacja

KREM NA PĘKAJĄCĄ SKÓRĘ PIĘT LUB KREM PRZECIWOBRZĘKOWY – wsłuchując się w potrzeby klientów zwróciliśmy również uwagę na najczęstsze problemy stop z jakimi się spotykamy. Pękające pięty, obrzęki i zgrubienia to niestety problem wielu z nas dla tego po całkowitym zakończeniu zabiegu dodatkowo nakładamy na stopy odpowiedni krem który zapobiega pękaniu skóry pięt lub obrzękom jednak aby utrzymać ten efekt należy stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji stóp również w domu to pozwoli cieszyć się nam pięknymi i zdrowymi stopami na długi czas.