strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Masaż kosmetyczny

Nasza twarz to odzwierciedlenie naszych problemów, przemęczenia i stresu. Niestety, ale to właśnie skóra twarzy najbardziej narażona jest na szkodliwe czynniki zewnętrzne jak pogoda, czy zanieczyszczenia środowiskowe. Również codzienny makijaż wpływa na pogarszający się stan włókien kolagenowych skóry. Zła dieta, stres, przemęczenie, oraz wiek pogarsza stan naszej skóry. Udowodniono również, że skóra kobiet starzeje się znacznie szybciej niż skóra Panów dla tego tak ważna jest jej pielęgnacja.
Masaż twarzy, szyi i dekoltu szklanymi kulami w połączeniu z odpowiednimi preparatami kosmetycznymi dopasowanymi do typu cery, schorzeń skórnych i rodzaju zmarszczek jest wstanie zdziałać cuda. Tego typu zabiegi umożliwiają zniwelowanie większości problemów z cerą jak np. przebarwienia, przesuszenia, zmarszczki utratę jędrności skóry. Peeling wykonywany przed zabiegiem otwiera pory oczyszcza skórę natomiast szklane kule dają uczucie chłodu co dodatkowo ją ujędrnia oraz zwężają naczynka krwionośne dzięki czemu zaczerwienienia znikają. Cały masaż wykonywany jest na odpowiednim kremie do masażu.

Wskazania

– głębokie i powierzchniowe zmarszczki
– problemy z cerą (w tym również cera naczynkowa)
– skóra pozbawiona elastyczności
– bóle głowy
– zatoki

Przeciwwskazania

– Ciąża
– stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry
– usunięcie zęba i zmiany ropne
– stan ropny migdałów
– guzy węzłów chłonnych
– zaawansowana miażdżyca naczyń krwionośnych
– wady serca
– wysokie nadciśnienie tętnicze
– zapalenie żył i świeże zakrzepy
– nadczynność tarczycy (nie można masować szyi)

 

Gabinet kosmetyczny z masażem … Ropczyce, Sędziszów Młp, Okonin, Skrzyszów, Iwierzyce, Gnojnica, Góra Ropczycka, Wielopole Skrzyńskie, Brzeziny, Ostrów, Rzeszów, Wiśniowa itp