strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Współpraca

Jesteś masażystą, masażystką lub masz głowę do interesu. Chcesz zainwestować w zdrowe najbliższych, mieszkańców Twojego miasta … Jesteś człowiekiem z pasją. Załóż gabinet masażu! Współpracujemy z hotelami, gabinetami rehabilitacji które chcą oferować własnym klientom profesjonalne zabiegi masażu.

Doświadczenie i zaufanie

Nasza firma jako Strefa Natury funkcjonuje od 2016 roku, finansowo zysk z prowadzenia gabinetu wystarcza nam na bierzące potrzeby. Posiadamy gabinet główny w Ropczycach oraz ponad 10 masażystów którzy masują, rehabilitują ludzi na całym Podkarpaciu.

Ile muszę wydać?

Im więcej tym lepiej. Wprawdzie rozpoczęcie biznesu możesz zacząć już od 10-15 tysięcy złotych. Mimo wszystko sugerujemy pozyskanie dotacji z Urzędu pracy. Wpisowe za dołączenie do sieci 500 zł miesięczne, opłaty dopiero po roku prowadzenia działalności (około 200-300 zł miesięcznie). Jedynie deklarujesz się że produkty jakie używasz do masażu czy sprzedajesz klientowi zakupujesz w naszym sklepie. Chodzi tutaj głównie o uzyskanie większych rabatów u producentów, jeżeli więcej kupimy będziemy mieć większy rabat.

Rozwój i uznanie

Nasza oferta cały czas powiększa się – wprowadzamy coraz więcej usług.

Bezpieczeństwo

Dzięki naszemu doświadczeniu ryzyko dla Partnera jest zminimalizowane. Na każdym etapie inwestycji oraz po uruchomieniu gabinetu dzielimy się cenną wiedzą i doświadczeniem.

Większy może więcej

Stanowimy sporą część gabinetów masażu na Podkarpaciu. Prowadzimy wspólne kampanie reklamowe. Sprzedajemy vouchery i karty podarunkowe do realizacji na całym Podkarpaciu. Nawiązujemy współpracę ze znanymi hotelami. Naszych kontrahentom oferujemy kosmetyki i urządzenia, które mogą oferować swoim klientom do pielęgnacji uzupełniającej. Dzięki tej współpracy możesz liczyć na znacznie lepszy start, bezpieczną inwestycję i stały rozwój swojego gabinetu. Dzielimy się sukcesami i  wspieramy wiedzą o drodze do ich osiągnięcia.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  •  jesteś pracowity i sumienny nie masz dużo pieniędzy na start a szukasz biznesu, który przyniesie dochód,
  •  nie wytrzymujesz z szefem i marzysz o własnej działalność,
  •  masz dobre serce i chcesz zainwestować w biznes który dla bliskiej Ci osoby.

Jeżeli natomiast chcesz Warunki współpracy do uzgodnienia, prosimy o kontakt mailowy: strefa.natury(MAŁPA)o2.pl

Współpraca z gabinetem masażu … Masaż w hotelu Własna franczyza na masaż … Własny gabinet masażu … Czy opłaca się otworzyć gabinet masażu? Masaż, rehabilitacja, Day SPA, dietetyk, mydlarnia itp