Dieta (program dietetyczny)


„Jestem na diecie” – tak często wypowiadane słowa w dzisiejszych czasach… a co to oznacza w praktyce? Dla wielu z nas stosowanie diety kojarzy się z uczuciem głodu i wyrzeczeniami, jednak gdy by każdy kto planuje rozpocząć dietę od razu korzystałby z pomocy profesjonalnego dietetyka który ułoży indywidualne menu, zapewni wsparcie i pomoc w walce z naszymi słabościami a często i problemami zdrowotnymi, pojęcie dieta kojarzyłaby się zupełnie inaczej.

 

indeks

Z myślą o osobach dla których korzystanie z diety to jeden z najważniejszych elementów leczenia różnego rodzaju schorzeń, sportowców lub osób które chcą zmienić swój wygląd i samopoczucie gabinet Strefa Natury wprowadził do swojej oferty nową pozycje „dieta” jest to kompleksowy program w którym wykwalifikowany dietetyk przeprowadza z nami wywiad, analizę składu ciała, pomiary oraz ustala indywidualną dietę oczyszczającą, główną i wyjściową.


Wszystkie szczegóły związane z programem dietetycznym znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce oferta a następnie „dieta (program dietetyczny)” oraz „cennik.

feFktkpTURBXy9lZmI5OTIyMjJmOWVjNjE3NDY3ZWUwY2QyMjgxYTI0Yy5qcGeTlQMAzQIyzRK6zQqIkwXNAxTNAbyVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZS5wbmcAwgA


NIE LICZ ŻE COŚ SIĘ ZMIENI SAMO!… ZACZNIJ DZIAŁAĆ I DZIĘKI DIECIE ZACZNIJ ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA:))