Naturalne modelowanie biustu. Bandażowanie biustu. NOWOŚĆ!!!


Zabieg z użyciem bandaży „push-up” widocznie poprawia wygląd biustu, modeluje jego kształt, a także powiększy nawet o jeden rozmiar. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

Sekret tak efektywnego działania bandaży tkwi w ich wyłącznie naturalnym odpowiednio dobranym zestawie składników aktywnych.

AKTYWNE SKŁADNIKI:

  • Sarsapogenina  – jest to wyciąg z korzeni roślin kolczastych występujących w Ameryce północnej wykorzystywany głównie jak substancja wspomagająca przyrost masy ciała, dla tego też idealnie sprawdza w pielęgnacji biustu.
  • Kigelia afrykańska (ekstrakt) – ta niezwykła roślina, występująca w postaci drzewa, znanego jako wiecznie zielone „drzewo kiełbasiane”. Roślina jest o tyle niezwykła, że jej właściwości przychodzą z pomocą zarówno w stanach chorobowych, jak i w zabiegach pielęgnujących urodę. Kigelia (ekstrakt z owoców) zdecydowanie wzmacnia sprężystość i jędrność skóry, mocno ją uelastycznia i napina, przez co jest przyjaciółką rzeszy kobiet wpływając znacząco na poprawę wyglądu ich biustów.
  • Kwas hialuronowy –  jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dzięki swoim właściwościom, kwas hialuronowy odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie naszej skóry oraz jej zdrowy i młody wygląd.Informacje na temat przebiegu zabiegu znajdą Państwo w zakładce ” bandażowanie biustu”