Zabieg refleksologii dłoni i stóp NOWOŚĆ!


Jeżeli jesteś  zmęczony niedomaganiem twojego organizmu, proponujemy szukać pomocy w pracy na stopach, to lustrzane odbicie naszego ciała. Obecnie znana jest opinia, że 75% wszystkich schorzeń, to stresy i napięcia, których nie jesteśmy w stanie ominąć.

Jest pewna nauka – REFLEKSOLOGIA – wyjątkowa metoda pracy na refleksach, które znajdują się w stopach i dłoniach. Mają one bezpośrednie połączenie ze wszystkimi organami, gruczołami i poszczególnymi częściami ciała. Zabieg refleksologi eliminuje stresy poprzez doprowadzenie organizmu do głębokiego relaksu, pozwalają systemowi nerwowemu wyciszyć się i funkcjonować bardziej normalnie. Zabiegi prowadza do równowagi biologicznej, wyciszenia układu nerwowego, likwidowania bólów, odblokowania zatorów w organizmie oraz poprawy cyrkulacji krwi.To metoda bezinwazyjna, a przy współpracy pacjenta z terapeutą, możliwa jest duża poprawa stanu zdrowia.

Refleksologia jest terapią holistyczną „całościową”, traktującą człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i ducha. Refleksologia sprawdza się znakomicie także w przypadku dzieci, których organizm jest młody i bardzo szybko reaguje na terapię, już w trakcie zabiegu możemy zaobserwować, jak mali pacjenci uspokajają się, wyciszają. Z tego typu zabiegu korzystają również kobiety w ciąży jako naturalna metoda leczenia różnych dolegliwościami towarzyszących temu stanowi.

Zabieg refleksologii ma silne działanie oczyszczające dla tego bezpośrednio po za biegu u wielu osób obserwuję się wzmożoną potliwość ciała, częste oddawanie moczu i wypróżnianie, wzmożone wydzielanie błon śluzowych nosa, jamy ustnej i oskrzeli, takie zjawiska są naturalnym objawem oczyszczania się organizmu. Bezpośrednio po za biegu nie zaleca się wykonywania pracy fizycznej i umysłowej.

Więcej informacji na temat zabiegu refleksologi jak i wskazania i przeciwwskazania do jej stosowania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „oferta”.