strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Powiększanie piersi naturalną metodą!

arosha-lifting-up-push-up

Zabieg bandażowania biustu polega na rozgrzaniu tkanek klatki piersiowej po przez masaż a następnie nałożeniu na skórę bandaży „push up” które zostały nasączone trzema odpowiednio dobranymi i naturalnymi składnikami aktywnymi.
Następnym etapem zabiegu jest ponowne owinięcie klatki piersiowej tym razem folią kosmetyczną tak by rozgrzane bandaże utrzymały swoją stałą temperaturę a składniki w nich zawarte aktywnie wchłaniały się w skórę, przez cały czas trwania zabiegu.

Bandażowanie zarówno biustu jak i w przypadku bandaży wyszczuplających talie, uda oraz pośladki jest zabiegiem odprężającym dającym chwilę wytchnienia i odpoczynku.

 

 

AKTYWNE SKŁADNIKI BANDAŻY:

  • Sarsapogenina  – jest to wyciąg z korzeni roślin kolczastych występujących w Ameryce północnej wykorzystywany głównie jak substancja wspomagająca przyrost masy ciała, dla tego też idealnie sprawdza w pielęgnacji biustu.
  • Kigelia afrykańska (ekstrakt) – ta niezwykła roślina, występująca w postaci drzewa, znanego jako wiecznie zielone „drzewo kiełbasiane”. Roślina jest o tyle niezwykła, że jej właściwości przychodzą z pomocą zarówno w stanach chorobowych, jak i w zabiegach pielęgnujących urodę. Kigelia (ekstrakt z owoców) zdecydowanie wzmacnia sprężystość i jędrność skóry, mocno ją uelastycznia i napina, przez co jest przyjaciółką rzeszy kobiet wpływając znacząco na poprawę wyglądu ich biustów.
  • Kwas hialuronowy –  jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dzięki swoim właściwościom, kwas hialuronowy odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie naszej skóry oraz jej zdrowy i młody wygląd.Informacje na temat przebiegu zabiegu znajdą Państwo w zakładce ” bandażowanie biustu”

Zabiegi bandażowania warto wspierać domową pielęgnacją skóry dekoltu specjalistycznym balsamem ujędrniającym biust „Dermo ekspert”  firmy Organique który dodatkowo wzmacnia i utrwala efekty zabiegów bandażowania.
Balsam do kupienia w naszym gabinecie

Bandażowanie biustu – Bandaże podnoszące i powiększające biust – Ropczyce, Sędziszów Młp, Okonin, Skrzyszów, Iwierzyce, Gnojnica, Góra Ropczycka, Wielopole Skrzyńskie, Brzeziny, Ostrów, Rzeszów, Wiśniowa itp

Zapisz

Zapisz

Zapisz