strefa.natury@o2.pl  |  534396099
Znajdziesz nas na :-

Jestem profesjonalistką

Mam na imię Sylwia, a masaż to moja pasja. Zajmuję się nim zawodowo od kilku lat. Strefa-natury.pl to moje marzenie, które zrodziło się z zamiłowania, doświadczenia oraz chęci dawania radości, relaksu oraz ulgi w bólu.

Co we mnie szczególnego?

Od dzieciństwa mam lodowate dłonie, dotyk innych osób na ogół powoduje początkowe zdziwienie. Lekarze nie do końca są w stanie stwierdzić dlaczego tak się dzieje. Ja jednak uważam że jest w tym coś niezwykłego, przekazując to zimno w masażu na inna osobę przekazuje również energie, dzięki czemu osoby korzystające z moich usług czują się lepiej, wracają do zdrowia i poprawiają własne samopoczucie.

Z wykształcenia jestem technikiem masażu. Chcąc dalej się rozwijać biorę udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Największą satysfakcję w mojej pracy daje mi zadowolony Klient – to motywuje mnie do dalszego rozwijania moich umiejętności. Staram się podchodzić do każdego indywidualnie, bo zdaje sobie sprawę, że każdy z nas ma inne potrzeby.

Mam nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś wyjątkowego dla siebie w moim gabinecie. Zapewniam że każdy wyjdzie zadowolony!

Nasza specjalność to: